26 Temmuz 2010 Pazartesi

evde tek başına tripleri

annemle babam bir haftalık bir tatile çıktılar. ev tamamen bana ve kardeşime kaldı. ilk gün arkadaşları çağırıp içip sıçtık. gürültü yapıyoruz diye camlarımıza soğan attılar. yılmadık. ertesi gün yine akşama kadar gırgır geyik şamata eller havaya. falan derken.. gittiler.. bayramda çocuğunu bekleyen ama çocuğu gelmeyen yaşlı amca gibi kaldım pencerenin önünde.Sıkılmaya başladım. Yapacak bir şey yok evde. Dışarı da çıkamıyorum para azaldı. Friends izledim Comedymax'te her öğlen. Ulan ne güzel diziymiş. Baştan başlayıp izleyeceğim bir ara mutlaka.

Ha bu arada, salam sosis ve türevleriyle yaşamaya alıştım. Arada bir makarna yaptı kardeşim. Tabii ki sosunda sosis ve türevleri vardı yine. Bir kez de ben yaptım makarna. Ama salçası az, suyu çok olmuş sosunun. Hiç bir şeye benzemedi afedersiniz.

Tabi güzel tarafları da yok değildi bu evde tek başına modunun. Salonda uyuyakalabiliyorum televizyon izlerken.. Evet sadece buymuş güzel tarafı. Biraz da rahat dolanıyosun işte evin içinde o kadar. Yemeklerin kötü, bulaşıkları diziyosun, çamaşırla kaplıyosun ortalığı falan. Neyse ki geldiler. Kurtardılar bizi bu zulümden. Zaten özlemişim iyi ki geldiler.

Diyebilirim ki, yıllardır hayallerini kurduğum "olm öğrenci evi lan çok eğlenceli ehehehe" sanıyorum ki bu bir haftalık öğrenci hayatıyla bir nebze olsun bozguna uğradı. Yaşanmaz lan böyle!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder